Dijital Kadıköy, tüm Kadıköy vatandaşlarının ve Kadıköy’ü ziyaret edecek tüm vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak en yenilikçi belediyecilik uygulamasıdır. Bu uygulamaya sahip olduğunuzda; Tüm belediyecilik hizmetlerine tek bir uygulama ile ulaşabilecek, Belediye kararlarında fikirlerinizi paylaşıp; karar mekanizmasında yer alabilecek, Kadıköy Kart ile sunulacak hizmet ve fırsatlardan yararlanabilecek, yeni belediye hizmetlerden hızlıca ve kolaylıkla haberdar olabileceksiniz.

Dijital Kadıköy uygulamasını indirmek için; Eğer telefonunuz Android işletim sistemi ise Google Play Store mağazasını, IOS işletim sistemine sahip ise App Store (Apple, Iphone cihazlar için) mağazasını kullanabilirsiniz.

Dijital Kadıköy uygulamasını tüm vatandaşlarımız kullanabilir. Bazı özellikleri (Kadıköy Kart, Birlikte Kadıköy vb.) kullanabilmek için Kadıköy’de ikamet etmek zorunludur. Hariç tutulan özelliklerin kullanılabilmesi için gerekli çalışmalar başlatılmış olup, tamamlandığında tüm vatandaşlarımız kullanabilecektir.

Dijital Kadıköy uygulamasınu kullanmak için üyelik zorunlu değildir. Ancak doğrulama gerektiren bazı özellikleri (örneğin Vergi Borcu Ödeme) kullanabilmek için üye olmak zorunludur.

Dijital Kadıköy ile tüm belediyecilik hizmetleri tek çatı altına toplanılması ve erişim kolaylığı hedeflenmiştir. Tüm hizmetlerimize ve web sitelerimize ulaşabilirsiniz.

Dijital Kadıköy ile tüm borçlarınızı görüntüleyebilir ve ödeyebilirsiniz.

Kadıköy Kart, Kadıköy’de ikamet eden tüm vatandaşlarımızın kullanabileceği finansal bir hizmettir. Fiziki karta ihtiyaç duymadan nakit işlemlerinizi yönetebilir, vergi borçlarınızı ödeyebilir, döneme bağlı yapılacak kampanyalar ile kazanımlar elde edebilirsiniz.

Dijital Kadıköy uygulaması üzerinden başvurular alınmaktadır. E-devlet doğrulamasına ilave zorunlu bilgiler doldurulur ve başvuru değerlendirmeye alınır. Onaylandığında kart kullanıma açılacaktır.

Kadıköy Belediyesi'nin anlaşmalı tüm işletmelerinde kullanabilecektir.

Kadıköy Belediyesi'nin dönemsel/sürekli yapacağı kampanyalar ile khalkedon, atık toplama, sosyal destek gibi bir çok alanda çeşitli avantajlar sağlayacaktır.